+ Teplá Dracovo náruč

8, Polibte mi všichni prdel...

25. února 2008 v 23:12 | Ajja Pensivell
Tahle povídka mi připadá jako čím dál větší blbost... no, to je jedno. Užijte si to, bez nebo s dvojsmysly, nezáleží mi na tom, je to na vás. Omlouvám se, že je to tak pozdě, omlouvám se za překlepy, omlouvám se za obsah atp. Náruč teď budu střídat s psaním Game over, nezanevřela jsem na ni, na to mám Draca až příliš ráda. (perverse) Ohledně kapitoly... brambory jsem si (s)prostě nemohla nechat ujít, a... za ten zbytek mě nekamenujte. Slibovala jsem klíčovou roli, ...trochu jsem tedy zavířila s dějem, bylo už dusno, ale tím to tak nějak končí. Zdá se mi to (ale ne, nezdá) o ničem. Toť vše, a ty kameny vážně zahoďte...
Mimochodem kapitola věnovaná Carmen a Strigg, protože je má (nejen) Tritter rád. :)))

7, Ale co?

10. února 2008 v 20:56 | Ajja Pensivell (a slunečnice na entou)
Slunečnice sem, slunečnice tam... padatadam. Ano, ano... už mlčím. Takže...
"Heuréka!" Drazí přátelé, omlouvám se, dřív mi to nevyšlo, leč přece. Kapitola murphyžel není nijak dlouhá, za což ale vážně nemůžu (ironík). Budu se snažit psát častěji, a ať to taky za něco stojí, ( Ale copak stojí? Já ne! Ty buď ticho! To není ona! To je ona! Není. Ale je. A dost! V žádném případě. Pošlu tě do kytiček! Doufám, že do slunečnic...)
Mimochodem..., kapitola věnována Májjušce, protože mi tak úpěnlivě pomáhá s připomínáním svíček naší milé spolužačce. Tak se (s)mějte, a přeji (ne)příjemné udušení lízátkem. Vybraní jedinci Tic-tacem.

6, Hodně štěstí, Draco

21. ledna 2008 v 23:32 | Ajja Pensivell
Po dlouhé době vkládám slíbenou ( leda ve snu) kapitolu. Snažím se, ( to je lež) vážně se snažím tomu věnovat, a nenechávat vás dlouho čekat. ( Ale to je záměr!). Omluvte... sakra, teď mi to vypadlo... Gramatika je snad v pořádku, vyjímečně jsem čistá, jako lilie... ( Slyšeli už jste o africkýchliliích, které se pijou v čajích při potratech a jsou symbolem špatného sexu? )
Taky jste si zřejmě všimli ( Vy taky ne?!) třech změn (strašných) layoutů ( nesnáším modrou! Pokrytče.), ke kterým se nehodlám vyjadřovat. ( Stejně to neumíš! Ale jo, umím!) Jo, už vím co máte omluvit! Kecy mého čtvrtého (až patého) já v závorkách nad perexem.
A málem bych zapomněla... kapitola je věnovaná Blanch, protože mě rozesmívají její komentáře a proto, že prostě... je.

5. Nenávist

4. ledna 2008 v 22:17 | Ajja Pensivell
Házím zde další kapitolu Náruče, nečekejte nějaký zázrak... . trochu (trochu víc... ) jsem si vybíjela zlost. Nejprv v photoshopu (Blogu, chudáčku... čím jsi to doplatil? *litujíc* *ironík*) A poté v Náruči... k jisté části mám osobní vztah a tak jsem to tam nutně musela zapsat:) Neprozradím co, přátelé :)
Se sarkastickým úšklebkem prohlašuji, že se v textu objevuje hrubé násilí a že text v žádném případě není vhodný pro mladistvé. (Armáda sarkasticky se šklebících se ironíků mě právě nakopla...) No nic, užijte si to a zkuste mě nevymlátit o stěnu. Ta omítka mě stála majlant.

4. Čest Skřivánkům

29. prosince 2007 v 21:25 | * s ironíkem* Ajj
Povím vám dvě věci. Za prvé, kdo mě bude chtít za tuto kapitolu roztrhat, rozsápat, otrávit, vykuchat či podobně, naprosto ho budu chápat. Ale za druhé, nájemným vrahům se sekerou stejně neotvírám. Já vám říkala už předtím, že si tohle budu naprosto užívat, a taky že jo. Tohle je jen začátek, přátelé. Začátek konce, protože ono to tak obvykle u mě bývá...
Tuhle kapitolu chci věnovat fleur_packyt, poněvadž ona ví o volech v pralese.))
( Ostatní, nesnažte se to pochopit, to je čistě mezi mnou, fleur a těmi voly) A nejen. Věnuji ji tuhle rádoby vtipnou *ironík* kapitolu, ( která sice nestojí za nic, ale to je mi momentálně jedno) protože ji mám opravdu moc ráda ( a volové z pralesa určitě taky. "Myslíš, že žije Remus v pralese, Fleur?") Nu což. Kecám opět nesmyslné nesmysly s trojsmysly...
To bude ta živočišná přitažlivost... teď ne, Sirie...

3. Smysl glóbusu

24. prosince 2007 v 0:02 | Ajja "podporující Vánoce"
První jsem si myslela, že vám v téhle kapitole napíšu krásně dlouhé PWPčko, ale řekla jsem si "NE" (Kouzlo minulých Vánoc mě ještě neopustilo...kurňafix) A to zas ne... nebo jo... ne.
Upozorňuji všechny (ne) čtenáře, že obsah kapitoly není vhodný pro mladší osmnácti let (18+). Vím, že na to někteří zvysoka kašlou... přiznávám se, že já taky:))
Kapitola je (o ničem) docela dlouhá (jsem strašně hodná). Berte ji jako vánoční (trest)dárek, jelikož ode mě žádné jiné dárky nebudou:)))))) Nu což... slash forever.
Poznámka: Kapitola byla z původní verze přepsána, protože se omylem celá smazala a tudíž jste možná četli její obdobnou verzi. S lítostí tudíž oznamuji, že není toliko dlouhá a zřejmě jste přišli o PWP. Řvěte po adminech blog.cz.

2. Zábrany ( ne) existují...

9. prosince 2007 v 20:19 | Ajja
Jelikož jste mě přehlasovali... ( Jsem naivní. Ano.Velice brzy jsem začala litovat toho, že jsem tu anketu zveřejňovala...) Je tu "pokračování" Dracovy náruči. Jsem ráda, že jsem se k tomu dokopala tak brzo... (smích) Ale hlavně se mě neptejte, kdy bude další.:))
Varuji, že se v textu objevuje... (přemýšlí) text... který z jakýchkoliv důvodů není vhodný pro mladistvé (smích) Samozřejmě vám (opět) nic nezakazuji, ale jen pro pořádek 18+. Je mi jasné že to stejně nikdo dodržovat nebude:)) To by se čtenáři museli zahrabat a což teprv autorka...
P.S. Já vím, že je "ta" Dracova náruč, ale ve staročeštině rozvinuté přivlastňovacím přádavným jménem v infintivu se tento výraz používal. Není to spisovné, ale rozhodně to není nepoužívané. A hlavně u nás se výraz Dracov"o" používá dost často, a já jsem na něj zvyklá. Neobvyklé mi to nepřipadá...
Takže ti, kterým to vadí prostě mají smůlu...
SCHS.

PWP aneb teplá Dracovo náruč

27. listopadu 2007 v 20:45 | Ajja Extrémně Drzá
Haha, nesvalujte vinu na Draca... tuhle hnusárnu Potterovi udělala jedině ff autorka. *perverzník*
A stůjte... tadyhle je raiting *váznamný, neironický pohled* Já vám to nezakazuji, jen varuji...
18+
V textu se vyskytují násilnické scény, PWP, možná non-con a sex - slash. Takže přístupno pouze pro otrlé povahy:)) Jasně, víte kde se sejdem...
 
 

Reklama