Únor 2008

8, Polibte mi všichni prdel...

25. února 2008 v 23:12 | Ajja Pensivell |  + Teplá Dracovo náruč
Tahle povídka mi připadá jako čím dál větší blbost... no, to je jedno. Užijte si to, bez nebo s dvojsmysly, nezáleží mi na tom, je to na vás. Omlouvám se, že je to tak pozdě, omlouvám se za překlepy, omlouvám se za obsah atp. Náruč teď budu střídat s psaním Game over, nezanevřela jsem na ni, na to mám Draca až příliš ráda. (perverse) Ohledně kapitoly... brambory jsem si (s)prostě nemohla nechat ujít, a... za ten zbytek mě nekamenujte. Slibovala jsem klíčovou roli, ...trochu jsem tedy zavířila s dějem, bylo už dusno, ale tím to tak nějak končí. Zdá se mi to (ale ne, nezdá) o ničem. Toť vše, a ty kameny vážně zahoďte...
Mimochodem kapitola věnovaná Carmen a Strigg, protože je má (nejen) Tritter rád. :)))

Prolog, aneb moje oblíbená hra nejen skončila...

16. února 2008 v 23:47 | Ajja Pensivell |  +Game over
Prolog

Už když mi bylo čtrnáct, tak jsem tušil, v čem je ten hlavní problém. Nikdy jsem ovšem nebyl ochoten to veřejně přiznat. Ono, zkuste se dobrovolně podepsat do této kolonky, to je přímo společenská sebevražda a tak trochu "nechutnost", jak by řekla naše vláda, ovšem bez grád.
Tuto jistě děsivou skutečnost jsem pochopil už tehdy, kdy jsem slyšel svého otce se takto nelichotivě vyjádřit k těmto vztahům.
Tehdy jsem si taky zakázal svoje city a potlačil jsem je kamsi do bot, vědom si toho, že to otci v životě nepřiznám.
Vzpomínám si, kolik nocí jsem prospal s tou samou vidinou otce, jak na mě s otevřenou pusou zírá a snaží si sám sobě namluvit, že to byl jen vtip. Blbý vtip. Jenže kdyby byl, tak bych tam sakra nestál a neříkal mu to, vystavujíc se jeho přísným očním bulvám. Zkrátka jak to říct..., takové vtipy se prostě nedělaj. Obzvlášť ne v naší rodině.

7, Ale co?

10. února 2008 v 20:56 | Ajja Pensivell (a slunečnice na entou) |  + Teplá Dracovo náruč
Slunečnice sem, slunečnice tam... padatadam. Ano, ano... už mlčím. Takže...
"Heuréka!" Drazí přátelé, omlouvám se, dřív mi to nevyšlo, leč přece. Kapitola murphyžel není nijak dlouhá, za což ale vážně nemůžu (ironík). Budu se snažit psát častěji, a ať to taky za něco stojí, ( Ale copak stojí? Já ne! Ty buď ticho! To není ona! To je ona! Není. Ale je. A dost! V žádném případě. Pošlu tě do kytiček! Doufám, že do slunečnic...)
Mimochodem..., kapitola věnována Májjušce, protože mi tak úpěnlivě pomáhá s připomínáním svíček naší milé spolužačce. Tak se (s)mějte, a přeji (ne)příjemné udušení lízátkem. Vybraní jedinci Tic-tacem.


...eeh?

2. února 2008 v 4:03 | E. |  ~ jednorázovky
Profesor matematické numerologie musel bohužel nenadále odcestovat vyřešit jisté neodkladné záležitosti, a poprosil svého oddaného studenta Severuse, aby za něho vzal hodinu.

Fandom: Harry Potter
Žánr: humor
Postavy: Severus Snape, pobertové, E; Blanch, Morgana Ehran (zcela fiktivní postavy samozřejmě, kdyby mě snad některá z dam chtěla zažalovat za zneužití osobních údajů :P )
Upozornění: žádné (snad jen nepoprskejte si monitor)